Novinky

Spustili jsme pro Vás novou webovou prezentaci.. 30.07.2014

Nový web

Spustili jsme pro Vás novou webovou prezentaci..
více informací

Služby

Mimo hlavní oblasti činnosti, kterými jsou stavební činnost a výroba stavebních hmot nabízíme a poskytujeme následující služby:

  • projekce
  • realitní činnost
  • ubytovací kapacity
  • železářské práce a prodej stavební oceli

Společnost nabízí zákazníkům při řešení jejich individuálních požadavků zkušenosti a zázemí vlastní projekční kanceláře, která je svým technickým vybavením zaměřena na vyráběnou produkci a poskytované služby. Současně úzce spolupracujeme s externími projekčními kancelářemi, čímž nabízíme zákazníkovi komplexní řešení zakázky formou návrhu a výběru vhodného konstrukčního řešení, zpracování projektové dokumentace, zajištění výroby a samotné realizace.

K doplňkovým činnostem a nabízeným službám se řadí rovněž realitní činnost a pronájem volných výrobních, skladových a kancelářských prostor v areálu společnosti v jejím sídle na ulici Tovární ve Starém Městě.

Společnost vlastní a provozuje ubytovací zařízení s kapacitou 30 lůžek na adrese Tovární 2009, 686 02 Staré Město, které splňuje základní požadavky z pohledu ubytovaných hostů. Provoz zařízení je celoroční bez omezení.

Jako doplňující aktivitu k výrobě a dodávce prvků spřažené konstrukce, ale i mimo ni provádíme železářské práce-střih, ohyb a uložení oceli a také zajišťujeme prodej železářských a zámečnických výrobků a stavební oceli.